Nabízíme malé dobrodružství...

...a možná dáme víc

Cena letenky
Letenka od 4840,-
Právě se nacházíte:Let s 90 letou paní Hruškovou
ČeskyEnglish

 V sobotu 3.9.2011 s námi letěla 90 letá paní Miluška Hrušková! Tento úctyhodný věk mezi pasažéry je v balonovém létání opravdovou raritou! Přestože let balónem patří mezi nejbezpečnější sporty, málokdo má ještě v 90 letech odvahu nastoupit do koše! 

Paní Miluško, přála jste si letět v balonu, byl to Váš sen?

Já jsem dostala let k letošním mým dubnovým 90.tinám od mých nejbližších přátel, bylo to veliké překvapení, před tím mne nic takového ani nenapadlo, letěla jsem jen letadlem k moři. Moc jsem se ale těšila! 

Těšila jste se tedy, až zdejší krajinu uvidíte ze shora? Znáte to zde?

Těšila jsem se moc, okolí znám, bydlím v Týnci n.Sázavou v penzionu pro seniory a blízko mám i chalupu, kterou postavil můj tatínek. 

Jak jste prožívala let, nebála jste se?

Bylo to úžasné, letěli jsme přes zámek Konopiště,  nad stromy, utrhli si lístky, viděli zajíce, koroptve a pak jsme vystoupali až do 350m, jak říkal pan pilot. Bála jsem se trochu přistání, aby to s námi nebouchlo, ale vůbec, bylo to heboučké přistání. Ani jsem nevěděla, že už stojíme! Moc chválím pana pilota a nejraději bych letěla co nejdříve zase. 

Jak to děláte, že jste v tak výborné kondici?

Nesedím doma, jako jiné babky a nestěžuji si na nemoci, ale chodím na výlety, ujdu i 9 km! Ale hlavně mne udržuje, že jezdím na chalupu a tam sekám svou louku!

 

Paní Miluška přišla ve výborné náladě a dokonce v podpatkách!! Přesvědčili jsme ji, že by bylo lepší, kdyby měla pevnější boty :-)

Paní letěla se svojí přítelkyní, jak říká „skoro dcerou“, která dostala letenku k 60.tinám.

Z paní po celou dobu sršela energie a smála se „to budou babky z penzionu koukat!“  Jestli měla nějaké obavy, rozhodně na ní nebyly znát a po přistání se ptala "kdy poletíme zase?"

 

 

Plánované lety

Volná místa
Rychlý kontakt
BALLOONING.CZ s.r.o.

Moskevská 1548/92

101 00 Praha 10


e-mail: ballooning@ballooning.cz

mobil:  +420 739 484 852